Bilder Bordslampa EWÅ Värnamo 1900-tal

Bordslampa EWÅ Värnamo 1900-tal

3 månader 2 dagar

2023-11-30 18:48

100 SEK

Värdering: 100 SEK

Bordslampa i mässing med skärm i vitt glas.
Märkt: EWÅ

Höjd: 47 cm

Konditionsrapport: Ej funktionstestad, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Table Lamp EWÅ Värnamo 20th Century
Table lamp in brass with white glass screen.
Marked: EWÅ

Height: 47 cm

Condition: Not function tested, minor age-based wear, no other remarks

Vägglampor

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Västergötland

Slutar om 5 dagar

Lysrörsarmaturer, lysrör

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 5 dagar

Urban Renewal Golvlampa Mässing Feiss

Värdering: 400

Bud: 400 SEK

Slutar om 5 dagar

Taklampa

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 5 dagar