Auktioner Belysning Bordslampa EWÅ Värnamo 1900-tal

Bilder Bordslampa EWÅ Värnamo 1900-tal

Bordslampa EWÅ Värnamo 1900-tal

7 månader 26 dagar

2023-11-30 18:48

100 SEK

Värdering: 100 SEK

Bordslampa i mässing med skärm i vitt glas.
Märkt: EWÅ

Höjd: 47 cm

Konditionsrapport: Ej funktionstestad, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Table Lamp EWÅ Värnamo 20th Century
Table lamp in brass with white glass screen.
Marked: EWÅ

Height: 47 cm

Condition: Not function tested, minor age-based wear, no other remarks

Rejäl Verkstadsbelysning / lysrörsbelysning

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 7 timmar 18 minuter

Bordslampa Sjöjungfru

Värdering: 20

Bud: 175 SEK

Slutar om 7 timmar 27 minuter

Bordslampa

Värdering: 20

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 39 minuter

Kandelaber

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Slutar om 7 timmar 47 minuter