Bilder Glas, bl.a. Erik Höglund
Vas, samt karaff i turkost glas, höjd 21 - 43 cm. Bruksslitage, tillverkningsdefekt på vas, samt nagg i proppen till karaffen.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 15 timmar 26 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 15 timmar 28 minuter