Auktioner Glas Glas, bl.a. Erik Höglund

Bilder Glas, bl.a. Erik Höglund

Glas, bl.a. Erik Höglund

9 månader 4 dagar

2023-09-19 18:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Vas, samt karaff i turkost glas, höjd 21 - 43 cm. Bruksslitage, tillverkningsdefekt på vas, samt nagg i proppen till karaffen.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Fåtölj med fotpall, "Delta Adventure", Brunstad, Norge

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 43 minuter

Lampbord, lövformat, ej originalben

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Tallrikshylla, vit

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Blombord, stringmodell

Värdering: -

Bud: 0 SEK