Bilder Glas, bl.a. Erik Höglund
Glas, bl.a. Erik Höglund
Vas, samt karaff i turkost glas, höjd 21 - 43 cm. Bruksslitage, tillverkningsdefekt på vas, samt nagg i proppen till karaffen.
4 600 SEK