Bilder GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Måsskaren Harstena -68
GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Måsskaren Harstena -68
Motiv från Harstena, Gryts skärgård, Östergötland, ca 34 x 55 cm