Auktioner GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Måsskaren Harstena -68

Bilder GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Måsskaren Harstena -68

GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Måsskaren Harstena -68

11 månader 11 dagar

2023-10-12 19:10

750 SEK

Värdering: 500 SEK

Motiv från Harstena, Gryts skärgård, Östergötland, ca 34 x 55 cm

Leksak, Janne Långben.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

Sextant.

Värdering: -

Bud: 110 SEK

Ångermanland

Polaroidkameror + kikare

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

Stolar, gustaviansk stil, 19 - talets senare hälft, 4st

Värdering: 400

Bud: 175 SEK