Auktioner Eve Margarin samt Dido lyc tvål, reklamplansch, 1940-tal

Bilder Eve Margarin samt Dido lyc tvål, reklamplansch, 1940-tal

Eve Margarin samt Dido lyc tvål, reklamplansch, 1940-tal

11 månader 3 dagar

2023-10-29 19:18

100 SEK

Värdering: - SEK

Bruksslitage, revor.
100x70cm.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

SMÖRBURK ”Folklore” Figgjo Flint L:14,5 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Serietidningar bla Stålpojken

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

BORDSLAMPA Tilgmans Total H:67 cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

BORDSLAMPA Tilgmans H:44 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK