Auktioner Charlotte Weibull, stor tomte

Bilder Charlotte Weibull, stor tomte

Charlotte Weibull, stor tomte

11 månader 26 dagar

2023-11-19 18:10

340 SEK

Värdering: - SEK

Skador på en skorna.
Höjd 68cm.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Dammsugare, Electrolux, EUSC66-SB

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Golvlampa, 1920/30-tal

Värdering: -

Bud: 200 SEK

TAMBURMAJOR, H: 175cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Karmstolar, metall, ett par, 1900-talets slut, B=50

Värdering: 400

Bud: 0 SEK