Bilder Teservis, 18 delar, "Ostindia", Rörstrand

Teservis, 18 delar, "Ostindia", Rörstrand

1 år 28 dagar

2023-03-22 19:04

640 SEK

Värdering: - SEK

Kopp diameter 10cm.
Minimal nagg på en assiett, se bild.

Haraldssons Auktioner AB

Sandbäcksvägen 8E
27533 Sjöbo

info@haraldssonsauktioner.se
Tel. 0416-41 15 42

Stor porslinshund, Golvmodell "Dalamatiner"

Värdering: 100

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Dahl Jensen "Dansande Balinesiska" Nr 1323

Värdering: 100

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 8 dagar

Monica Backström vas "Moonlight" Kosta Boda, Signerad

Värdering: 100

Bud: 350 SEK

Slutar om 8 dagar

Claire Weiss, Bing & Gröndahl "Första kyssen"

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar