Bilder CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), olja på duk, signerad

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), olja på duk, signerad

3200 SEK

Värdering: 4 500 SEK

Porträtt av sydländsk kvinna, ca 64 x 80 cm

Porslin. Pillivuyt & Narumi.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

halland

GUNNAR NYLUND, figur, stengods, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt

Värdering: 3 000

Bud: 1 200 SEK

Kikare, Vanguard Marin 7x5

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Diverse vinylskivor. Singlar.

Värdering: -

Bud: 140 SEK

halland