Auktioner KATARINA DAHL, taklampa, metall, "Random", Rydéns, samtida

Bilder KATARINA DAHL, taklampa, metall, "Random", Rydéns, samtida

KATARINA DAHL, taklampa, metall, "Random", Rydéns, samtida

7 månader 24 dagar

2023-11-21 18:10

400 SEK

Värdering: 600 SEK

Kopparfärgad metall, 9 ljuspunkter, etikettmärkt, höjd ca 54, diameter 70 cm

KLACKRING, sterlingsilver, storlek 20.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 27 minuter

4 Kaffekoppar med fat & 4 assietter. Julrosen. Bing & Gröndal.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 timmar 28 minuter

2 Mangelkorgar. 1900-talet.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 5 timmar 29 minuter

JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Slutar om 5 timmar 30 minuter