Bilder Porslin & Keramik.

Porslin & Keramik.

100 SEK

Värdering: - SEK

Blandad kompott.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm
halland

info@laholmsauktioner.se
0737564902

Äldre bordsur Junghans & väckarklocka Staiger.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

halland

MINAKO MASUI (född 1940), färgetsning, signerad

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Takkrona, jugend

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Diverse vinylskivor. Singlar.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

halland