Bilder Strålkastarmätare typ HJ nr 160, 1950-tal

Strålkastarmätare typ HJ nr 160, 1950-tal

10 dagar

2023-01-25 19:05

80 SEK

Utropspris: 50 SEK

Höjd 29cm.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Saab 96 grill med flygplanslogga

Längd 36cm, bredd 27cm

Utrop: 50 SEK

Bud: 220 SEK

Slutar om 7 dagar

Yosemite 3-växlad damcykel

Fungerar fint, plasten till växeln är trasig. Rost, slitage.

Utrop: 50 SEK

Bud: 320 SEK

Slutar om 7 dagar

Crescent Saxoped 1140 Sport 1960, moped

Startar och har driv.

Utrop: 50 SEK

Bud: 3 500 SEK

Slutar om 14 dagar