Auktioner Husgeråd & Vitvaror Singer symaskin, 1940/50-tal

Bilder Singer symaskin, 1940/50-tal

Singer symaskin, 1940/50-tal

1 år 10 månader 21 dagar

2024-02-11 17:39

Värdering: - SEK

Bruksslitage.
42x29x19cm.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

3 timmar
3 timmar
3 timmar