Auktioner SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft

Bilder SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft

SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft

9 månader 10 dagar

2024-02-02 18:54

1000 SEK

Värdering: 3 500 SEK

Förgyllt och bronserat, skiva av cararramarmor, lös profilerad kant, höjd ca 75, 95 x 65 cm

Sun Oracle 7308302 Type A Energy Storage Module (ESM)

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Slutar om 8 timmar 22 minuter

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 8 timmar 26 minuter

Bladserver, HP Proliant DL360p Gen8

Värdering: -

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 8 timmar 30 minuter

Bladserver Sun Oracle server X4-2 FS Pilot 1

Värdering: -

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 8 timmar 34 minuter