Bilder SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft
Förgyllt och bronserat, skiva av cararramarmor, lös profilerad kant, höjd ca 75, 95 x 65 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK
Slutar om 8 timmar 22 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 8 timmar 26 minuter
Slutar om 8 timmar 30 minuter