Bilder ALBERT KRÜGER (1885-1965) "STRANDSTUDIE S.SANDBY" OLJEMÅLNING
OLJA PÅ PANNÅ, SIGNERAD OCH DATERAD 1955
RAMMÅTT 52 x 45 CM
BRUKSSLITAGE
RAMMÅTT 52 x 45 CM
BRUKSSLITAGE