Bilder TEMPELHUND, FOO LEJON, SYDOSTASIEN, FÖRGYLLD BRONS, 1900-TAL
TEMPELHUND, FOO LEJON, SYDOSTASIEN, FÖRGYLLD BRONS, 1900-TAL
HÖJD 27 CM, VIKT CA 2,8 KILO
ÅLDERS- SAMT BRUKSSLITAGE