Bilder TEMPELHUND, FOO LEJON, SYDOSTASIEN, FÖRGYLLD BRONS, 1900-TAL

TEMPELHUND, FOO LEJON, SYDOSTASIEN, FÖRGYLLD BRONS, 1900-TAL

700 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 27 CM, VIKT CA 2,8 KILO
ÅLDERS- SAMT BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654