Bilder ANNA EHRNER, 11 CHAMPAGNESTRUTAR "LINE" KOSTA BODA

ANNA EHRNER, 11 CHAMPAGNESTRUTAR "LINE" KOSTA BODA

500 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 24 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

BENGT EDENFALK "KARNEVAL" 16 SNAPSGLAS, ROYAL KRONA

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 25 minuter

4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 29 minuter

KONSTGLAS "CLOWN" SVERIGE

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 19 timmar 31 minuter

ULRICA HYDMAN VALLIEN, VAS "OPEN MIND", SIGNERAD KOSTA BODA 2041107

Värdering: 200

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 19 timmar 32 minuter