Auktioner TELEFUNKEN HIT 2000 LS, SKIVSPELARE MED HÖGTALARE

Bilder TELEFUNKEN HIT 2000 LS, SKIVSPELARE MED HÖGTALARE

TELEFUNKEN HIT 2000 LS, SKIVSPELARE MED HÖGTALARE

5 månader 14 dagar

2024-02-12 18:01

200 SEK

Värdering: 200 SEK

SKIVSPELARE HÖJD 12, LÄNGD 37, DJUP 24 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

KENWOOD STEREO, EQUALIZER GE-100, FÖRSTÄRKARE KA-51, TURNER AM/FM KT-31L

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

VEVGRAMMOFON, MUSIKMÖBEL, TIDIGT 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

DRAGSPEL, ACCORDIA, PIANODRAGSPEL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

SKIVSPELARE PIONEER PL-2

Värdering: 200

Bud: 200 SEK