Bilder TELEFUNKEN HIT 2000 LS, SKIVSPELARE MED HÖGTALARE

TELEFUNKEN HIT 2000 LS, SKIVSPELARE MED HÖGTALARE

200 SEK

Värdering: 200 SEK

SKIVSPELARE HÖJD 12, LÄNGD 37, DJUP 24 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

RADIO "STERN & STERN STOCKHOLM", 1920/1930-TAL, LÅDA I BETSAD BJÖRK

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 20 timmar 1 minut

CA 80 LP-SKIVOR, DANSBAND, BL.A TRIVS MED BROGRENS, BRÖDERNA DJUP M.M

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 20 timmar 48 minuter

TRATTGRAMMOFON, PÄRLEMOINLÄGG, INTARSIA, MÄSSINGS TRATT, TIDIGT 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 550 SEK

Slutar om 21 timmar 36 minuter

RECIEVER HANDIC 3030

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 21 timmar 54 minuter