Auktioner NILS EKSTRÖM, OLJA PÅ PANNÅ, 2011

Bilder NILS EKSTRÖM, OLJA PÅ PANNÅ, 2011

NILS EKSTRÖM, OLJA PÅ PANNÅ, 2011

5 månader 7 dagar

2024-02-19 19:07

200 SEK

Värdering: 200 SEK

RAMMÅTT 71 x 35 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

LOTTE LASERSTEIN, OLJA PÅ PANNÅ

Värdering: 200

Bud: 10 500 SEK

MIKAEL PERSBRANDT, LITOGRAFI/GICLÉE-BLAD, SIGNERAD OCH NUMRERAD 12/200

Värdering: 200

Bud: 1 700 SEK

POUL K JÖRGENSEN "HUS OCH RAPS" OLJA PÅ PANNÅ

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

MATZ NORDELL, AKRYL PÅ DUK, SIGNERAD

Värdering: 200

Bud: 5 000 SEK