Bilder NILS EKSTRÖM, OLJA PÅ PANNÅ, 2011
RAMMÅTT 71 x 35 CM
BRUKSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK
RAMMÅTT 71 x 35 CM
BRUKSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK