Auktioner STRINGLAMPOR, 3 ST, 1950-TAL

Bilder STRINGLAMPOR, 3 ST, 1950-TAL

STRINGLAMPOR, 3 ST, 1950-TAL

5 månader 14 dagar

2024-02-12 18:03

250 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 20 - 31 CM
BRUKSSLITAGE, EJ FUNKTIONSTESTAT

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

MURANO, TAKLAMPA MED GLASBLOMMOR, MÄSSING, ITALIEN

Värdering: 200

Bud: 1 200 SEK

FOTOGENLAMPA, KUPA I OPALINGLAS, TIDIGT 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

BORDSLAMPOR "PICASSO" PARET, BELID B4286, SAMTIDA

Värdering: 200

Bud: 1 800 SEK

JORDGLOB, ELEKTRIFIERAD, SCAN-GLOB DANMARK

Värdering: 200

Bud: 200 SEK