Bilder STRINGLAMPOR, 3 ST, 1950-TAL

STRINGLAMPOR, 3 ST, 1950-TAL

250 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 20 - 31 CM
BRUKSSLITAGE, EJ FUNKTIONSTESTAT

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

BORDSLAMPA "TIFFANYSTIL" PATINERAD BRONS, GLAS, AMERIKANSK, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 650 SEK

Slutar om 18 timmar 35 minuter

INDUSTRILAMPA 1000W, ROSHAMNS MEKANISKA VERKSTAD GÅRDVEDA

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 19 timmar 11 minuter

JUGENDLAMPA I KOPPAR, TAKLAMPA, TIDIGT 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 17 minuter

TAKLAMPA, TEAK, MÄSSING, GLAS, 1950/1960-TAL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 25 minuter