Bilder STRINGLAMPOR, 3 ST, 1950-TAL
HÖJD 20 - 31 CM
BRUKSSLITAGE, EJ FUNKTIONSTESTAT
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 1 800 SEK