Bilder OLJA PÅ DUK, 1800-TAL, OSIGNERAD
RAMMÅTT 110 x 80 CM
FINT ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK
RAMMÅTT 110 x 80 CM
FINT ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK