Bilder OLJA PÅ DUK, 1800-TAL, OSIGNERAD

OLJA PÅ DUK, 1800-TAL, OSIGNERAD

300 SEK

Värdering: 200 SEK

RAMMÅTT 110 x 80 CM
FINT ÅLDERSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

K G HOLMBERG "SEGELFARTYG I SKYMNINGEN NORDSJÖN" OLJEMÅLNING, SIGNERAD, DATERAD

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 19 timmar 5 minuter

SUSANNE NYHOLM, "GULLREGN" OLJA PÅ DUK

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 19 timmar 32 minuter

WIDELL, OLJA PÅ DUK, SIGNERAD, DATERAD

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 50 minuter

ÅKE WICKSTRÖM, OLJA PÅ DUK

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 19 timmar 55 minuter