Auktioner Skulpturer & Konsthantverk FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL

Bilder FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL

FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL

5 månader 14 dagar

2024-02-12 18:07

850 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 14, LÄNGD 22 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

TRÄGUBBE MED ÖVERRASKNING

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

SKULPTUR, KINESISK "WAR HORSE" STERLING SILVER, CLOISONNE OCH TURKOSER, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 1 800 SEK

SKULPTURER, BRONS, MAN, KVINNA

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

ERIK REIMHULT, SKULPTUR, RÅDJUR, SIGNERAD

Värdering: 200

Bud: 200 SEK