Bilder FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL

FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL

850 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 14, LÄNGD 22 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

GUDMAR OLOVSON, SKULPTUR, GIPS

Värdering: 200

Bud: 600 SEK

Slutar om 19 timmar 32 minuter

4 TRÄGUBBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 48 minuter

SKULPTUR, STATY, 56 CM, STENMASSA, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 20 timmar 54 minuter

TROLL, KONSTMASSA, 3 ST, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 21 timmar 31 minuter