Auktioner Skulpturer & Konsthantverk FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL
Bilder FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL
FLYGPLANSMODELL "SAAB 105/SK 60" STÄLL I METALL, FLYGPLANSKROPP I KOMPOSIT/PLAST, 1960/1970-TAL
HÖJD 14, LÄNGD 22 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 1 800 SEK