Bilder Lampa.

Lampa.

1 år 2 månader 10 dagar

2023-02-05 14:14

400 SEK

Värdering: - SEK

Grästorps Antik & Auktion AB

Halvåsvägen 9
53496 Vara
Västergötland

info@grastorpauktion.se
Tel: 070-461 44 00 Jan

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 5 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 32 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 timmar 32 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 33 minuter