Bilder 4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF

4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF

1 månad 16 dagar

2024-03-04 18:30

200 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖGST HÖJD 14 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Iittala

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 11 minuter

29. Blandat: Glaskannor, Glaslykta snöbollsformad mm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm

Slutar om 5 dagar

30. Blandade glas enl bild

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 5 dagar

45. Vas märkt ORREFORS

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Stockholm

Slutar om 5 dagar