Auktioner Glas 4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF

Bilder 4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF

4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF

4 månader 22 dagar

2024-03-04 18:30

200 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖGST HÖJD 14 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Glas Skål

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 30 minuter

2 Drickakuttingar

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Slutar om 7 timmar 40 minuter

Glas på fot

Värdering: 20

Bud: 90 SEK

Slutar om 7 timmar 58 minuter

Stort frukt fat

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 9 minuter