Bilder 4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF
4 GLASDJUR, 2 ST REIJMYRE SIGNERADE PAUL HOFF
HÖGST HÖJD 14 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK