Auktioner Glas ULRICA HYDMAN VALLIEN, VAS "OPEN MIND", SIGNERAD KOSTA BODA 2041107

Bilder ULRICA HYDMAN VALLIEN, VAS "OPEN MIND", SIGNERAD KOSTA BODA 2041107

ULRICA HYDMAN VALLIEN, VAS "OPEN MIND", SIGNERAD KOSTA BODA 2041107

4 månader 22 dagar

2024-03-04 18:33

2400 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 24, MED SOCKEL HÖJD 29 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Glas Skål

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 16 minuter

2 Drickakuttingar

Värdering: 20

Bud: 30 SEK

Slutar om 12 timmar 26 minuter

Glas på fot

Värdering: 20

Bud: 90 SEK

Slutar om 12 timmar 44 minuter

Stort frukt fat

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 timmar 55 minuter