Bilder ULRICA HYDMAN VALLIEN, VAS "OPEN MIND", SIGNERAD KOSTA BODA 2041107
ULRICA HYDMAN VALLIEN, VAS "OPEN MIND", SIGNERAD KOSTA BODA 2041107
HÖJD 24, MED SOCKEL HÖJD 29 CM
BRUKSSLITAGE