Auktioner Karta, Värmland

Bilder Karta, Värmland

Karta, Värmland

1 år 10 månader 9 dagar

2024-03-03 18:32

60 SEK

Värdering: - SEK

Signerad C. Lundqvist. Rammått 49x45 cm.

Stötmärke och repor på ram.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

9 timmar

45 000 SEK

9 timmar

3 200 SEK

10 timmar

10 timmar