Auktioner Karta, Värmland

Bilder Karta, Värmland

Karta, Värmland

4 månader 19 dagar

2024-03-03 18:32

60 SEK

Värdering: - SEK

Signerad C. Lundqvist. Rammått 49x45 cm.

Stötmärke och repor på ram.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Diverse postfriska frimärkshäften. Sverige & blandade länder.

Värdering: -

Bud: 230 SEK

SIVERT. Blåslampa typ 263 Mässing.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

LJUSSTAKAR. Ett par, Gense. Märkta Gense 18-8 Stainless, Sweden.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Kolhämtare, Koppar.

Värdering: -

Bud: 0 SEK