Bilder Karta, Värmland
Signerad C. Lundqvist. Rammått 49x45 cm.
Stötmärke och repor på ram.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 230 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK