Auktioner Övrigt JNM49R, Tesla Model 3, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Bilder JNM49R, Tesla Model 3, 2021, Long Range Dual Motor AWD

JNM49R, Tesla Model 3, 2021, Long Range Dual Motor AWD

4 månader 22 dagar

2024-03-04 14:26

249000 SEK

Värdering: 100 SEK

7.149 mil
OBS! Säljs inkl.ej avlyftbar moms.

Vinterhjul, däck utan fälg för sommar
ABS-bromsar, Airbag förare, Airbag passagerare fram, Antisladd, Autobroms, Avstängningsbar airbag passagerare, Avåkningsvarnare, Backstartshjälp, Barnlås, Broms-assistans, Centrallås (fjärrstyrt), Euro NCAP 5, ISOFIX-fästen bak, Körfilsassistans, Ljussensor, Regnsensor, Sidoairbags, Sidokrockgardiner, Startspärr, Stöldlarm, Svensksåld, Trötthetsvarnare, Vägfilsassistans

Conap Auktioner

Enköpingsvägen 14
17121 Solna

info@conap.se
Tel 08-641 68 22, mobil : 0707940078

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 3 timmar 35 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 35 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 10 timmar 37 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 10 timmar 39 minuter