Auktioner Övrigt TNH 66X, Mitsubishi L200,6838 mil, 2020, 2.2 DI-D (150hk)

Bilder TNH 66X, Mitsubishi L200,6838 mil, 2020, 2.2 DI-D (150hk)

TNH 66X, Mitsubishi L200,6838 mil, 2020, 2.2 DI-D (150hk)

4 månader 22 dagar

2024-03-04 14:51

193000 SEK

Värdering: 100 SEK

6.838 mil.

Diesel, automat, sommar och vinterhjul
12V-UTTAG, ABS-bromsar, AC, Airbag förare, Airbag passagerare fram, Antisladd, Avstängningsbar airbag passagerare, Backstartshjälp, Barnlås, Bluetooth (handsfree), Broms-assistans, CD-Stereo, Centrallås (fjärrstyrt), Elhissar (bak), Elhissar (fram), Euro 6, Farthållare, Färddator, ISOFIX-fästen bak, Läslampa, Multifunktionsratt, Reservhjul, Servostyrning, Sidoairbags, Sminkspegel, Start-/stoppfunktion, Startspärr, Svensksåld, Touch-/Pekskärm, USB-uttag, Yttertemperaturmätare

Conap Auktioner

Enköpingsvägen 14
17121 Solna

info@conap.se
Tel 08-641 68 22, mobil : 0707940078

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 6 timmar 53 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 13 timmar 53 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 13 timmar 55 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 13 timmar 57 minuter