Auktioner Magnavox Freestyle stereo cassette player

Bilder Magnavox Freestyle stereo cassette player

Magnavox Freestyle stereo cassette player

5 månader 12 dagar

2024-03-31 17:03

120 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

FAT, porslin, Imari, 1700-/1800-tal

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 3 timmar 17 minuter

LJUSSTAKE, mässing, Skultuna, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

Slutar om 3 timmar 19 minuter

Auto-DUX 61, byggsats i originalkartong, 1900-talets mitt

Värdering: 1 500

Bud: 650 SEK

Slutar om 3 timmar 21 minuter

KARMSTOL, "Luxembourg", Frédéric Sofia, Fermob, 2000-tal

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

Slutar om 3 timmar 23 minuter