Bilder Parti delar till klockor, klockarmband, Omega låda, glas och boett stängare

Parti delar till klockor, klockarmband, Omega låda, glas och boett stängare

325 SEK

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Väggur förgyllt, längd 58 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Bordsur, 1950-tal, valnöt höjd 32 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Aktivitetsklocka Garmin VivoActive 3 med låda, fungerar, laddare saknas

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Köksklocka

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar