Bilder Kandelabrar 1 par sent 1900-tal
vitmetall, för vardera 5 ljus, höjd 40, kandelaber rokokostil, gjuten metall, för 3 ljus, höjd 28, proveniens: storsamlaren Leif Jonsson, Vaggeryd (3)
Slutar om 11 timmar 41 minuter