Bilder Muminmugg "Muki keltainen" Arabia Porslin Finland 1990-tal
Mugg av porslin med Muminmotiv.
Stämplad: Arabia Finland
Höjd: 8 cm
Konditionsrapport: Mindre färgskav, viss färgförändring, inga övriga anmärkningar
Moomin Mug "Muki keltainen" Arabia Porcelain Finland from the 20th century
Mug of porcelain with motif from the moomin series.
Stamped: Arabia Finland
Height: 8 cm
Condition: Minor scratches, some discoloration, no other remarks
Slutar om 5 timmar
Slutar om 5 timmar 1 minut
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 5 timmar 1 minut