Bilder Parfymflaskor glas 1900-tal (3 st.)
Tre stycken parfymflaskor i polykrom glasmassa med målad dekor.
Höjd: 14-15 cm
Konditionsrapport: Sprejfunktion saknas, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Perfume Bottles Glass 20th Century (3 pcs)
Three perfume bottles in polychrome glass with painted decor.
Height: 14-15 cm
Condition: Spray parts missing, age-based wear, no other remarks
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 19 minuter