Bilder Trädgårdsurnor Gjutmassa 1900-tal (2 st.)
Ett par urnor i gjuten konstmassa.
Höjd: 35 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Garden Urns Cast pulp 20th Century (2 pcs)
A pair of flower pots in cast artificial pulp.
Height: 35 cm
Condition: Minor usage wear, no other remarks
Slutar om 8 timmar 14 minuter
Slutar om 8 timmar 14 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 14 minuter