Bilder Samling Föremål Mässing 1900-tal (4 st)
Vas, kandelaber, bläckställ, och sparbössa i mässing
Kandelaber märkt: Goproduct
Höjd: 11-24 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Collection Objects made of Brass 20th Century (4 pcs)
Vase, candelabra, ink well, and savings jar made of brass.
Candelabra marked Goproduct
Height: 11-24 cm
Condition: Minor age-based wear and scratches, no other remarks