Bilder Carl Leo Åman Snidad trätavla
"I smedjan" Monogramsignerad Mått: 45 x 35
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Slutar om 15 timmar 50 minuter