Bilder Ture Berglund "Minan" Skansen glasbruk 1900-tal (2 st)

Ture Berglund "Minan" Skansen glasbruk 1900-tal (2 st)

1100 SEK

Värdering: 800 SEK

Handblåsta vaser i klarglas föreställande sjöminor Höjd: 12 cm Diameter: 13 cm
Ture Berglund "Minan" Skansen glassworks 20th century (2 pcs) Hand-blown vases in clear glass representing naval mines Height: 12 cm Diameter: 13 cm Condition report: No remarks

Rostfri vattenbehållare på hjul

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Erik Wörtz, placeringsbord, Novett, Ikea

Värdering: 500

Bud: 750 SEK

Norrbotten

165 Div

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

Marmorpiedestal

Värdering: 500

Bud: 600 SEK

Norrbotten