Bilder Märchenland Glas Tyskland 1900-tal (6 st)
Samling glas med motiv från olika folksagor. Höjd: 8 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, spricka på ett glas, inga övriga anmärkningar
Märchenland Glasses Germany 20th Century (6 pcs) Collection of glasses with motifs from various folklore stories. Height: 8 cm Condition: Usage wear, crack on one glass, no other remarks
Slutar om 3 timmar 28 minuter
Slutar om 3 timmar 28 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 28 minuter