Bilder Kasthall Matta "String" 240X170 1900/2000-tal
Kasthall Matta "String" 240X170 1900/2000-tal
Vävd matta i brun kulör, tillverkad i ull Design av: Gunilla Lagerhem Ullberg Mått: 240 x 170 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Kasthall Carpet "String" 240X170 20th/21th century Woven carpet in brown colour, made of wool Design by: Gunilla Lagerhem Ullberg Dimensions: 240 x 170 cm Condition report: Minor insignificant use wear, no other remarks