Bilder Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hallmöbel 1960/70-tal (2 delar)
Sideboard med spegel frÄn GT Ateljé, Hovmantorp
Stomme och spegelram i teak med koppardetaljer
Konsolbord med tre lÄdor
Höjd sideboard: 45 cm
LĂ€ngd sideboard: 116 cm
Konditionsrapport: Ă
ldersbaserat slitage, mÀrken och repor, inga övriga anmÀrkningar
Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hall furniture 1960s/70s (2 parts)
Sideboard with mirror from GT Ateljé, Hovmantorp
Frame and mirror frame in teak with copper details
Console table with three drawers
Sideboard height: 45 cm
Sideboard length: 116 cm
Condition report: Age-based wear, marks and scratches, no other remarks
VĂ€rdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 200 SEK
HĂ€lsingland
Slutar om 7 timmar 52 minuter
Slutar om 7 timmar 52 minuter
VĂ€rdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
HĂ€lsingland
Slutar om 7 timmar 53 minuter