Bilder Fotpall Bröderna Andersson 1900-tal
Pall / fotpall i valnöt med pärlnitad klädsel i rött skinn Bröderna Andersson för Industrier i Ekenässjön AB Höjd: 40 cm Bredd: 63 cm Djup: 40 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, klädsel är bytt, inga övriga anmärkningar
Footstool Bröderna Andersson 20th century Stool / footstool in walnut with pearl riveted upholstery in red leather Bröderna Andersson for Industrier i Ekenässjön AB Height: 40 cm Width: 63 cm Depth: 40 cm Condition report: Minor use- and age-based wear, upholstery has been changed, no other remarks
Slutar om 8 timmar 25 minuter
Slutar om 8 timmar 25 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 25 minuter