Bilder BYRÅ, 1950-/60-tal
Fanerad med teak, sex lådor, beslag av mässing, höjd 81, 39,5 x 25 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 14 timmar 57 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 14 timmar 59 minuter