Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Goebel, Hummel, figurin 142/3/0, "Apple tree boy"

Bilder Goebel, Hummel, figurin 142/3/0, "Apple tree boy"

Goebel, Hummel, figurin 142/3/0, "Apple tree boy"

1 månad 4 dagar

2024-04-21 16:08

120 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

FÅGELBAD i metall. H:72cm D:51cm (skadat)

Värdering: -

Bud: 700 SEK

SKÅP fanerat i ek, modern tillverkning, 3st delar. H:106x 160x 30cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

SOLSTOL SunGarden, i plast, justerbar, hopvikbar

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TRÄFIGUR "Elis i taserud", signerad H Eliasson, Högvalta, snidad. H:21cm

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK