Auktioner Silverhalsband "Sphere" Georg Jensen med svart Agat

Bilder Silverhalsband "Sphere" Georg Jensen med svart Agat

Silverhalsband "Sphere" Georg Jensen med svart Agat

600 SEK

Värdering: - SEK

Längd 97cm

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Gungstol. ASKO, Finland, 1950-talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 minuter

ORIENTMATTA, sannolikt Keshan, 1900-/2000-tal

Värdering: 6 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 19 minuter

6 Moccaskedar, "Rosen", silver, 47gram.

Värdering: -

Bud: 290 SEK

Slutar om 19 minuter

Äldre golvlampa med 2 oanvända lampskärmar.

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 20 minuter