Bilder MULTO "RÄKNESNURRA" ADDO, MALMÖ
Mekanisk, 1900-talets mitt, mindre åldersrelaterat slitage, H.12, B.28, Dj.16,5 cm. (vån3)
Slutar om 4 timmar 21 minuter
Slutar om 4 timmar 21 minuter
Slutar om 4 timmar 21 minuter
Slutar om 4 timmar 21 minuter