Bilder SERVERINGSBRICKOR

SERVERINGSBRICKOR

175 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken, trä, handtag i smide, kurbitsmålade, skyddande infällda glaskivor, daterade 1950, mått utan handtag 40x60 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

CIGARETTETUI, silver, K&EC, 1949, vikt ca 200 g

Värdering: 1 000

Bud: 850 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

MATTA, Marocko, ull, ca 200 x 305 cm

Värdering: 6 000

Bud: 3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft

Värdering: 2 500

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 7 minuter