Bilder ANTIK TRÄSKULPTUR "TUPP" KINA
Skuren, åldersrelaterat slitage (patina), höjd 32 cm. (vån3)
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Färglitografi Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 154/250. Färglitografi, bildmått: 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK