Bilder Matbord 4 st Stolar Engelskstil
Fanerskador på sarg
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 38 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 40 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 42 minuter