Bilder GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899)
Historisk scen, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 75 x 101 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 16 timmar 28 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 16 timmar 30 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 16 timmar 32 minuter