Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk

2000 SEK

Värdering: - SEK

tidigt 1800-tal, pojkporträtt, bildmått 37 x 31 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

parti BESTICK nysilver Bl.a. Nils Johan "Amsterdam"

Värdering: -

Bud: 150 SEK

GLAS antika 15+5+2 Största med inskription H:13,5 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

GLAS slipad dekor 13+6 Minsta H:8 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

SKÅL & VAS Kähler H:20 cm

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 6 minuter