Bilder Skeppsmodell
Längd inkl peke, 100 cm, höjd inkl stativ 60 cm. Bruksslitage, mindre skador förekommer.
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Slutar om 3 timmar 57 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 59 minuter
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 4 timmar 1 minut