Auktioner Belysning Bordsfotogen, 1800-tal

Bilder Bordsfotogen, 1800-tal

Bordsfotogen, 1800-tal

800 SEK

Värdering: - SEK

Ornamenterad metallfot med oljehus i slipat glas, originalkupa med målad dekor, brännrörshöjd 53 cm. Fint skick, funktionsduglig.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 48 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 30 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 31 minuter